Sastādiet Pasūtījumu

Izvēlaties sev nepieciešamā pakalpojuma kategoriju un norādiet konkrēto pasūtījumu. Sekojošajā apraksta laukā, pievienojiet sīkāku informāciju par pasūtījuma izpildi, norādot specifiskas detaļas un prasības. Attēla pievienošanas funkcijas padarīs materiālu vieglāk uztveramu potenciālajam izpildītājam. Atceraties - jo detalizētāks pasūtījuma apraksts, jo lielākas jūsu izredzes atrast tam vispiemērotāko izpildītāju. Jums ir iespēja norādīt arī vēlamo valodu, pasūtījuma izpildes lokāciju un termiņu. Visbeidzot, norādiet jums pieejamo budžetu. Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka potenciālais izpildītājs var piedāvāt savu cenu. Vienošanās par gala izmaksām notiek turpmākās komunikācijas gaitā.

Sagaidiet un izskatiet piedāvājumus

Pēc pasūtījuma publicēšanas jūs saņemsiet interesentu piedāvājumus. Notifikācijas jaunu piedāvājumu gadījumā tiks nosūtītas uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Pirms esat lēmis par labu konkrētam izpildītājam, jūs varat brīvi komunicēt un apspriest pasūtījuma detaļas ar vairākiem kandidātiem vienlaicīgi, tādējādi nonākt pie jums tīkamākā risinājuma. Visbeidzot, kad esat pieņēmuši gala lēmumu, norādiet speciālistu, kurš uzņemsies jūsu pasūtījumu.

Izvēlieties labāko no labākajiem

Pārliecinieties, ka jūsu pasūtījuma izpilde tiek uzticēta vislabākajam kandidātam! Pievērsiet uzmanību izpildītāja profilam, vērtējumu skaitam un esošajām atsauksmēm. Aicinām Jūs izlasīt un izvērtēt citu pasūtītāju komentārus, lai pieņemtu vislabāko lēmumu.

Atstājiet vērtējumu par izpildītāju un paveikto darbu

Tālākā vienošanās par uzdevuma izpildi un apmaksu notiek bez Taskio starpniecības pēc tam, kad esat izvēlējušies vēlamo izpildītāju. Pēc uzdevuma izpildes aicinām jums atstāt savu atsauksmi par izpildītāju un darba kvalitāti. Tieši jūsu atsauksmes palīdz uzturēt Taskio izpildītāju bibliotēkas augsto kvalitāti, vienlaikus nodrošinot labākos izpildītājus ar turpmākiem piedāvājumiem. Paturiet prātā, ka izpildītājs ir tiesīgs atstāt atsauksmi arī par jums. Abpusējā vērtējuma funkcija veicina Taskio sadarbību kvalitāti un darbojas visu iesaistīto pušu interesēs.