Izveidojiet savu profilu

Izveidojiet savu Taskio izpildītāja profilu, paturot prātā, ka tieši jūsu profils būs klienta pirmā saskarsme ar jums. Norādiet sev interesējošās kategorijas un turpmāk saņemiet notifikācijas, kolīdz šajās kategorijās parādās jauns piedāvājums. Veidojot savu profilu, norādiet tādas detaļas kā izglītība, līdzšinējā pieredze, jūsu priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, neaizmirstot arī par īsu personības raksturojumu. Visbeidzot, nosakiet vēlamo darba laiku un piedāvājiet savus apmaksas nosacījumus. Vēlamies atgādināt, ka jūsu profils ir jūsu vizītkarte!

Saņemiet un izskatiet pasūtījumus

Parādoties jauniem pasūtījumiem jūsu izvēlētajā kategorijā, jūs saņemsiet paziņojumus gan Taskio aplikācijā, gan uz jūsu norādīto epasta adresi. Izskatiet pasūtīto uzdevumu un atbildiet pasūtītājam, vai nu apstiprinot pasūtījuma aprakstā minētos nosacījumus, vai piedāvājot savus. Sagaidiet pasūtītāja atbildi un, gadījumā, ja viņu būs ieinteresējis jūsu piedāvājums, apmainaties ar kontaktiem lai apspriestu tālākas detaļas.

Ķerieties klāt pasūtījumam un saņemiet atalgojumu

Līdzko pasūtītāju būs ieinteresējis jūsu piedāvājums, jūs saņemsiet lūgumu apmainīties ar kontaktinformāciju. Veiksmīgas tālākās sadarbības gadījumā, jūs tiksiet izvēlēts kā pasūtījuma izpildītājs, ko apliecinās speciāls statuss Taskio lietotnē. Visi, ar pasūtījuma apmaksu saistītie, jautājumi tālāk tiek risināti jau bez Taskio starpniecības. Tas, cik kvalitatīvi izpildīsiest pasūtījumu, ietekmēs jūsu pasūtītāja atstāto vērtējumu. Jo labāks šis vērtējums, jo lielākas iespējas sagaidīt turpmākus piedāvājumus!

Apmainieties ar atsauksmēm

Pasūtītāja atstātās atsauksmes tieši ietekmēs jūsu profila reputāciju, un, līdz ar to, arī turpmāko potenciālo sadarbību skaitu. Lai nodrošinātu, ka jūsu profils ierindojas starp pieprasītākajiem izpildītājiem, pārliecinieties, ka pasūtītājs novērtē jūsu darbu ar atsauksmi. Pozitīvas atsauksmes vairos uzticību jūsu profilam un veicinās pasūtījumu pieplūdumu. Taskio izpildītāji var atstāt atsauksmes arī par darba pasūtītājiem. Šāds modelis palīdz Taskio nodrošināt apzinīgu, cieņpilnu un produktīvu sadarbību no visām iesaistītajām pusēm.